درباره صنعت روز ، اشنایدر الکتریک ، نمایندگی اشنایدر ، فروشگاه صنعت روز

فروشگاه صنعت روز

نمایندگی اشنایدر الکتریک Schneider Electric

شرکت فنی و مهندسی صنعت روز با اتکا به تجربه‌ی فنی و بازرگانی کارشناسان خود قادر است در خصوص تأمین قطعات، مشاوره، طراحی و ارائه اطلاعات فنی و نحوه انتخاب و راه‌اندازی محصولات اشنایدرالکتریک و نمایندگی اشنایدر نیاز صنایع مختلف کشور را بر طرف کند. هدف اصلی این مجموعه ایجاد یک زنجیره ی مطمعن در عرضه ی کالاهای اصلی و خدمات فنی و مهندسی بوده و در این راه رضایت مشتری به عنوان رکن اصلی مجموعه تاثیر به سزایی در پیشرفت این مجموعه داشته است.علاقه‌مندان برای ارتباط با متخصصان این شرکت می‌توانند از طریق تماس با ما اقدام کنند.همچنین شایان ذکر است این شرکت شرایطی را فراهم نموده است تا خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را نیز به صورت دایمی و ۲۴ ساعته در کلیه‌ی روزهای سال به مشتریان خود ارایه نماید 

درخواست مشاوره

 نماینده مطمئن برای دسترسی به محصولات با کیفیت برند اشنایدر

معمولاً خرید از یک برند جهانی برای ما از حساسیت بالاتری برخورداراست، زیرا به تولیدکننده، دسترسی مستقیم نداریم؛ اما نمایندگی‌های فروش معتبر به راحتی می‌توانند این جبرجغرافیایی و مرزها را درهم بشکنند و بدون دردسر ما را به محصول مورد نیاز برسانند. محصولات معتبر اشنایدر در سرتاسر جهان دارای کارخانه‌های تحت لیسانس هستند که حاکی از اعتبار بالای این محصولات در سطح بین‌المللی است. ما نیز در ایران از طریق نمایندگی معتبری چون صنعت روز ایران (نمایندگی اشنایدر) به راحتی می‌توانیم به محصولات این برند دسترسی پیدا کنیم و به‌روزترین محصولات را در صنعت خود به‌کار ببریم. بنابراین استفاده از نمایندگی فروش برندهای سطح یک دنیا، این روزها برای همه خریداران یک مزیت محسوب می‌شود.

نمایندگی اشنایدر

یکی از مهمترین مزایای خرید از نمایندگی اشنایدر این است که مشتری از اصالت و اورجینال بودن کالایی که خریداری می‌کند، مطمئن است. با پیدا کردن یک نمایندگی مجاز و رسمی می‌توان با خیال راحت محصولات را هولوگرام تضمین اصالت کالا شرکت اشنایدر الکتریک خریداری کرد. متاسفانه به دلیل پرفروش بودن این برند برخی افراد سودجو محصولات تقلبی را به جای محصولات اصل به مشتریان می‌فروشند‌. شباهت ظاهری محصولات تقلبی و اصل به حدی زیاد است که افراد عادی قادر به تشخیص آن نیستند. تنها راه مطمئن برای اطمینان از اصالت کالا خرید از یک نمایندگی معتبر است.

آیا به دنبال مشاوره قبل خرید هستید؟

نمایندگی اشنایدر در لاله زار صنعت روز