نمایندگی اشنایدر الکتریک | فروشگاه صنعت روز | نمایندگی اشنایدر لاله زار
نمایندگی اشنایدر الکتریک

نمایندگی اشنایدر

نمایندگی اشنایدر الکتریک

شرکت فنی و مهندسی صنعت روز با سالها تجربه موفق در زمینه فروش لوازم برق صنعتی و تابلوهای برق،

تحت نمایندگی اشنایدر برند Schneider Electric در حال فعالیت می باشد.

هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع، مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد.
همه محصولات عرضه شده در این فروشگاه اصلی و با هولوگرام شرکت اشنایدر الکتریک میباشد.

صداقت کاری و اصالت کالا موجب  سالها فعالیت مستمر فروشگاه صنعت روز در صنایع مختلف کشور از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، برق و نیروگاه و سایر صنایع بزرگ شده است.

همواره به منافع مشتری می اندیشیم و بهمراه ایشان در بهبود این راه قدم برمیداریم

محصولات اشنایدر

صنعت روز محصولات شرکت اشنایدر الکتریک را متناسب با نیاز مشتریان عرضه می نماید

دسته بندی محصولات

نمایندگی اشنایدر الکتریک

فروشگاه اینترنتی اشنایدر

اشنایدر الکتریک، (به انگلیسی: Schneider Electric) شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی است، که در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، مهندسی برق، تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.

این شرکت در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر تأسیس شد و در سال ۱۹۸۱ توسعه یافت. بخشی از سهام شرکت اشنایدر الکتریک، در بازار بورس یورونکست ذکر شده و دفتر مرکزی آن، در شهر روی ملمزون، فرانسه قرار دارد. اشنایدر الکتریک جزئی از لیست فورچون جهانی ۵۰۰ است و در فهرست ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا جای دارد.

 

محصولات اشنایدر الکتریک

شرکت اشنایدر الکتریک یکی از فعالترین تولیدکنندگان محصولات صنعت برق در دنیا است. این شرکت با سابقۀ چندین ساله و کیفیت بالای محصولات خود توانسته است اعتماد مصرف کنندگان را جلب کند. اشنایدر الکتریک در حوزۀ مدیریت مصرف انرژی، برق ساختمان و انرژی های تجدید پذیر فعالیت ویژه ای دارد. یکی از شاخه های فعالیت اشنایدر الکتریک فرانسه لوازم و تجهیزات برق صنعتی است که عمدترین و پر کاربرد ترین محصولات اشنایدر در فروشگاه اینترنتی صنعت روز در دسترس است در این وب سایت می توانید از خدماتی نظیر آشنایی با محصولات اشنایدر، کاتالوگ محصولات اشنایدر و در نهایت خرید محصولات اشنایدر الکتریک استفاده نمائید.

سر فصل محصولاتی که در سایت صنعت روز می توان مشاهده نمود عبارتند از کلیداتوماتیک، کنتاکتور، کلید اتوماتیک فیکس، کلیدمینیاتوری، رله ضربه ای، محافظ جان،بی متال، کلید حرارتی، کلیدهوایی، فرمان و سیگنال، اینورتر، سافت استارتر، اندازه گیری، رله کنترلی، خازن و رگولاتور هوشمند، کنترل و اتوماسیون صنعتی و سنسور…