اشنايدر الكتريك | schneider | اشنایدر | نمایندگی اشنایدر | فروشگاه صنعت روز
اشنایدر الکتریک

محصولات اشنایدر الکتریک

 اشنایدر الکتریک
اشنایدر الکتریک

شرکت اشنایدر الکتریک

کمپانی اشنایدر الکتریک یکی از فعالترین تولیدکنندگان محصولات صنعت برق در دنیا است. این شرکت با سابقۀ چندین ساله و کیفیت بالای محصولات خود توانسته است اعتماد مصرف کنندگان را جلب کند.Schneider Electric در حوزۀ مدیریت مصرف انرژی، برق ساختمان و انرژی های تجدید پذیر فعالیت ویژه ای دارد.

  • تولیدات Schneider Electric

   برادران Schneider Electric در اوایل قرن ۱۹ با تشکیل شرکت Schneider Electric در زمینه صنایع فولاد، آهن و ماشین آلات سنگین و کشتی سازی فعالیت خود را آغاز کردند. پس از آن در سال ۱۹۱۹ با تأسیس شرکت اشنایدر در آلمان و همکاری با شرکت وستینگهاوس در زمینه تولید موتورهای الکتریکی، تجهیزات تابلو برق و سایر تجهیزات الکتریکی برای نیروگاه ها و لوکوموتیوهای برقی فعالیت خود را توسعه دادند.

  • Schneider Electri فرانسه

فعالیت اشنایدر الکتریک در زمینه رباتیک

همچنین جالب است بدانید که نمایندگی اشنایدر در زمینه رباتیک نیز فعالیت دارد و برای تمامی کارخانه ها ربات هایی برای حمل بارهای سنگین، سخت و ظریف تولید می کند. همینطور ترانسفورماتورها و محافظ هایی برای کنترل ورودی های شدید، انواع تجهیزات مورد نیاز برای ایمنی، تکنولوژی های RFID، سنسورهای گوناگون و … از جمله محصولات تولید شده در حوزه رباتیک هستند که در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

اشناید ر الکتریک، (Schneider Electric) شرکت تجهیزات الکتریکی در کشور فرانسه است که دفتر مرکزی آن در شهر روی ملزمون فرانسه قرار دارد و در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند. این شرکت برای پیش برد اهداف بلند مدت و پایدار و همچنین بالا بردن بهروری خود کارخانجاتی در قاره های مختلف جهان تأسیس کرده که محصولاتی تحت لیسانس و با نظارت شرکت اصلی تولید می کند

  • معرفی برند اشنایدر

به طور کلی تاریخچه تشکیل برند اشنایدر را می توان به ۳ دسته تقسیم بندی کرد:

۱. شروع کار: تمرکز شرکت و نمایندگی ها بر روی صنایع پایه مانند آهن، فلز و اسلحه

۲. قرن بیستم: از سال های ۱۹۸۱ الی ۱۹۹۷ شرکت از تمرکز بر روی صنایعی مانند فلزات و کشتی سازی فاصله گرفت و بر روی بخش الکتریسیته تمرکز بیشتری کرد

۳. در حال حاضر: در سال ۲۰۱۵ این شرکت برند Life Is On را برای تاثیرگذاری بیشتر ثبت کرد و در نهایت در سال ۲۰۱۶ وارد حوزه اینترنت اشیا شد و در نتیجه تکنولوژی های جدید را در اولویت کار خود قرار داد.

اشنایدر الکتریک چه محصولاتی را تولید و عرضه می کند؟

همانطور که گفته شد زمینه فعالیت این شرکت در سه بازه صلی قرار دارد که به طور جزئی به صورت زیر تقسیم بندی می شود:

· کسب و کارهای کوچک یا مسکونی

· اتوماسیون ساختمان

· سیستم های کنترل

· محصولات لا ولتاژ پایین

· انرژی های خورشیدی و زمینه ذخیره انرژی

· دسترسی های انرژی

· توزیع ولتاژ متوسط و اتوماسیون شبکه

· قدرت بحرانی

· خنک کننده

· رک

· اتوماسیون صنعتی

· کنترل کیفیت

نمایندگی اشنایدر در لاله زار صنعت روز