اشنایدر ، Schneider Electric ، اشنایدر فرانسه ، صنعت روز
اشنایدر

شرکت اشنایدر الکتریک

نمایندگی اشنایدر، جزو خانواده Schneider، از اوایل قرن ۱۹ با تأسیس شرکت اشنایدر الکتریک در زمینه‌های صنایع فولاد، آهن، ماشین‌آلات سنگین و کشتی‌سازی، راه خود را آغاز کرد.

در ادامه، در سال ۱۹۱۹ با تأسیس شرکت Schneider در آلمان و همکاری با شرکت وستینگهاوس در زمینه تولید موتورهای الکتریکی، تلاش‌های این مجموعه برای توسعه و پیشرفت در زمینه فناوری الکتریکی بیش از پیش بود.

schneider electric

اشنایدر الکتریک، (Schneider Electric) شرکت تجهیزات الکتریکی در کشور فرانسه است که دفتر مرکزی آن در شهر روی ملزمون فرانسه قرار دارد و در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.

Schneider Electric

 

برای مثال کنتاکتورها بیشتر در فرانسه تولید می شوند، کنتاکتورهای خازنی و کنتاکتورهای خاص در جمهوری چک، کلید حرارتی در فرانسه

اشنایدر ، نمایندگی اشنایدر

شرکت Schneider Electric

 

در اواخر قرن بیستم این شرکت با تأکید بیشتر بر صنعت برق، خرید کارخانجات تله مکانیک، اسکوئردی و مرلن ژرن، گروه Schneider Electric را در فرانسه ابداع نموده و دفتر و شرکت اصلی را هم در فرانسه و در شهر گرنوبل دائر کرده است؛ همچنین با مالکیت کارخانه Lexal – دومین توزیع کننده صنعت برق در اروپا – فعالیت خود را در زمینه محصولات بازار ساختمان گسترش داد است. این شرکت در طی سالیان متوالی با تأسیس شعب مختلف در بسیاری از کشورهای جهان، از پیشگامان صنعت برق است

اشنایدر ، نمایندگی اشنایدر

این شرکت برای پیش برد اهداف بلند مدت و پایدار و همچنین بالا بردن بهروری خود کارخانجاتی در قاره های مختلف جهان تأسیس کرده که محصولاتی تحت لیسانس و با نظارت شرکت اصلی تولید می کند.

نمایندگی اشنایدر در لاله زار صنعت روز