قیمت کنتاکتور , لیست قیمت کنتاکتور,قیمت انواع کنتاکتور,خرید انوع کنتاکتور تک فاز و سه فاز
قیمت کنتاکتور

لیست قیمت کنتاکتور قیمت کنتاکتور و سایر تجهیزات الکترونیکی به دلیل تحریم‌های بین المللی به طور نجومی در حال افزایش است. چراکه امکان واردات چنین تجهیزاتی به کشور تا حدودی ناممکن شده و همین امر میزان عرضه را کاهش داده است. این در حالی است که برخی از فروشگاه‌های معتبر نظیر صنعت روز با پیش‌بینی چنین روزهایی انبار فروش خود را برای تامین نیازهای واحدهای تولید با واردات انواع کنتاکتور پر نگه داشته‌اند.

کنتاکتور چیست؟

کنتاکتور Contactor ، یک نوع کلید مغناطیسی است که با استفاده از یک جریان کوچک، یک جریان بزرگتر را کنترل (قطع و وصل) می کند. یعنی بجای اینکه ما این کلید را با دست قطع و وصل کنیم، یک جریان کوچک را به کنتاکتور می فرستیم و کنتاکتور متوجه می شود که الان باید کلید داخلی خود را در حالت روشن قرار دهد و وقتی که آن جریان کوچک را قطع کنیم، کنتاکتور متوجه می شود که الان باید کلید داخلی خود را در حالت قطع قرار دهد. البته با استفاده از تیغه های کمکی، برعکس این هم امکانپذیر است.

کنتاکتورها دارای دو دو نوع کنتاکتور تک فاز و کنتاکتور سه فاز موجود هستند.

کنتاکتور سه فاز و تک فاز

کنتاکتور سه فاز یک نوع کلید بوبین‌دار است که برای جریان‌های بسیار قوی در واحدهای تولید صنعتی به کار می‌رود. این نوع از کنتاکتور با توجه به جریان بوبین مدار را قطع و وصل می کند. قیمت کنتاکتور سه فاز به تبع از نمونه‌های تک‌فاز آن گران‌تر است.

قیمت کنتاکتور

متاسفانه، به دلیل نوسانات قیمت‌های تجهیزات صنعتی نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای آن‌ها تعیین کرد. از این رو، بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با واحد پشتیبانی صنعت روز تماس بگیرید

قیمت کنتاکتور اشنایدر نیز به دلیل قابلیت‌های بی‌نظیری که دارد بالا بوده و در واحدهای صنعتی پرمصرف کاربرد دارد. کنتاکتور ls نیز جزو برندهای معتبر و تضمین‌شده بوده و می‌توان آن را به عنوان یک کنتاکتور مقرون‌به‌صرفه در لیست خرید خود قرار داد.

نمایندگی اشنایدر در لاله زار صنعت روز