نمايندگي اشنايدر تهران ، فروشگاه صنعت روز ، نمایندگی اشنایدر ، اشنایدر ، 2023
نمایندگی اشنایدر لاله زار تهران

نمایندگی اشنایدر تهران

درباره فروشگاه صنعت روز

شرکت فنی و مهندسی صنعت روز با اتکا به تجربه‌ی فنی و بازرگانی کارشناسان خود قادر است در خصوص تأمین قطعات، مشاوره، طراحی و ارائه اطلاعات فنی و نحوه انتخاب و راه‌اندازی محصولات اشنایدرالکتریک  و نمایندگی  اشنایدر نیاز صنایع مختلف کشور را بر طرف کند. هدف اصلی این مجموعه ایجاد یک زنجیره ی مطمعن در عرضه ی کالاهای اصلی و خدمات فنی و مهندسی بوده و در این راه رضایت مشتری به عنوان رکن اصلی مجموعه تاثیر به سزایی در پیشرفت این مجموعه داشته است.علاقه‌مندان برای ارتباط با متخصصان این شرکت می‌توانند از طریق تماس با ما  اقدام کنند.همچنین شایان ذکر است این شرکت شرایطی را فراهم نموده است تا خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را نیز به صورت دایمی و ۲۴ ساعته در کلیه‌ی روزهای سال به مشتریان خود ارایه نماید .

نمایندگی اشنایدر
نمایندگی اشنایدر

نمایندگی اشنایدر لاله زار تهران ، اشنایدر الکتریک

محصولات اشنایدر الکتریک

انواع فیوز مینیاتوری تکفاز و سه فاز در تمامی رنج ها – انواع محافظ جان تا ۱۲۵ آمپر – انواع کلیدهای اتوماتیک فیکس EasyPact تا ۲۵۰ آمپر

نمایندگی رسمی اشنایدر در تهران

انواع کلید دو طرفه برق شهر ژنراتور تا ۶۳۰ آمپر – انواع کلید های کمپکت NSX تا ۶۳۰ آمپر – انواع موتور برای کلید های کمپکت تا ۶۳۰ آمپر

رله شنت و آندر ولتاژ تا ۶۳۰

کلید اتوماتیک – کمپکت NS از ۸۰۰ تا ۱۶۰۰ آمپر – کلیدهای اتوماتیک هوایی NT فیکس-موتوری-کشویی ( ۴۲KA و ۵۰KA از ۸۰۰ تا ۱۶۰۰ آمپر

کلید اتومانیک هوایی NW فیکس-موتوری-کشویی از ۱۰۰۰ آمپر تا ۳۲۰۰

انواع کنتاکتور  ( سری D ) ۲۴ – ۴۸ – ۱۱۰ – ۲۲۰ ولت – از ۹ آمپر تا ۱۵۰ آمپر

انواع کنتاکتور  سری F از ۱۱۵ آمپر تا ۸۰۰ آمپر – انواع بیمتال برای کنتاکتور های سری D و F از ۰٫۱۶ آمپر الی ۶۳۰ آمپر

انواع تایمر کتابی – ستاره مثلث – ۸ پایه – ۱۱ پایه

انواع کلید حرارتی GV2ME از ۰٫۱۶ الی ۸۰ آمپر

انواع کلید حرارتی GV3P از ۹ الی ۶۵ آمپر – کنتاکت های کمکی جهت کلید حرارتی

نمایندگی اشنایدر تهران

انواع فیوز های مینیاتوری تکفاز و سه فاز .

انواع کنتاکتور ( سری D ) ۲۴ – ۴۸ – ۱۱۰ – ۲۲۰ ولت – از ۹ آمپر تا ۱۵۰ آمپر

انواع چراغ سیگنال – استارت و استوپ – امرجنسی کله فارچی – سلکتور سویچ (فلزی و باکالیت) – کنتاکت NO , NC

انواع دسته جرثقیل ۴ دکمه – ۶ دکمه – ۸ دکمه ( تک سرعته و دو سرعته )

انواع جعبه شاسی تکی – ۲تایی و ۳تایی

انواع میکروسویچ : فشاری – قرقره ای – دو طرفه – رگلاژی – آنتنی

انواع سنسور جهت کنترل فشار ( Pressure Controller Sensor)

نمایندگی اشنایدر
نمایندگی اشنایدر

ویژگی نمایندگی اشنایدر الکتریک

نمایندگی رسمی اشنایدر

نمایندگی اشنایدر الکتریک به عنوان یکی از فعال‌ترین تولیدکنندگان محصولات صنعت برق در دنیا، در جهت عرضه و تولید برترین محصولات فنی و صنعتی فعالیت می‌کند. نمایندگی اشنایدر الکتریک، قطعات و تجهیزات متفاوت و متعددی را طراحی می‌کند.

از جمله‌ی این محصولات می‌توان به انواع کلید مینیاتوری، لیمیت سوئیچ، کلید هوایی، سنسور آلتراسونیک، تایمر کتابی، چراغ سیگنال، کلید دو طرفه برق، کنتاکتور، کلید حرارتی مغناطیسی و… اشاره کرد. این تنوع در محصولات موجب شده است که هر شخصی با هر نوع نیازی که دارد و به نمایندگی اشنایدر الکتریک مراجعه کند دست پر بازگردد.

نمایندگی اشنایدر الکتریک در زمینه‌ی انرژی‌های تجدیدپذیر، مدیریت مصرف انرژی و برق ساختمان فعالیت به‌خصوص و چشم‌گیری دارد. نمایندگی اشنایدر الکتریک با رشد دانش و تکنولوژی همگام است و به روزترین و تخصصی‌ترین محصولات را در هر بازه‌ی زمانی ارائه می‌دهد.

نمایندگی اشنایدر الکتریک

نمایندگی اشنایدر در تهران ( صنعت روز ) تمامی محصولات را با گارانتی به مشتری ارئه می دهد. Schneider Electric یکی بزرگترین تولید کننده های صنعت برق بوده و برند  فرانسوی اشنایدر الکتریک در حوزه های مختلفی همچون مدیریت مصرف انرژی، برق ساختمان و انرژی های تجدید پذیر فعالیت زیادی کرده است و توانسته در فهرست ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا خود را ثبت نماید و شهرتی جهانی پیدا کند.